EXCLUSIVE MK

Tag : стефан кариќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Еве како изгледа Наташа Шавија по претепувањето: На Стефан му пречел длабокиот шлиц – старлетата откри низ што поминала (ФОТО)

Angela
Старлетата Наташа Шавија пристигна во Основното обвинителство во Рума каде беше сослушана како жртва во истрагата против Стефан Кариќ. Шавија пред обвинителството раскажала што се случило кобната вечер, но одговорила на прашањето дали се приклучува...
НАСЛОВНА Шоу биз

„Гледам само на едното око“: Наташа “распали“ по оние кои го бранат Кариќ, тој е во притвор

Angela
На Стефан Кариќ му е одреден триесетдневен притвор поради сомневање дека ноќта меѓу 30 април и 1 мај крвнички ја претепал Наташа Шавија. Од друга страна, Наташа се наоѓа во Централната болница во Војводина, каде...
НАСЛОВНА Шоу биз

Со ужасна повреда чека операција: Наташа модра, Стефан бега од полицијата (ФОТО)

Angela
Поранешниот учесник на „Задруга“, Стефан Кариќ и официјално е осомничен дека ја претепал старлетата Наташа Шавија, која поради повредите моментално е во болница и ја чека операција. Според неа, Кариќ на свадба ѝ нанел тешки...