EXCLUSIVE MK

Tag : студентка

Занимливости НАСЛОВНА

ФОТО: Родена е во затвор, имала тешко детство, а сега се запишала на Харвард

Angela
ДЕВОЈКА од Тексас, Аурора Скај Кастнер е родена пред 18 години во затворот во округот Галвстон, а минатата недела матурирала во средното училиште Конро како една од најдобрите ученици на нејзината генерација и била примена...