EXCLUSIVE MK

Tag : судија

Фудбал

СКАНДАЛ во Премиер лигата: Судија удри играч на Ливерупул (ВИДЕО)

Angela
Не престануваат реакциите после фантастичниот натпревар помеѓу Ливерпул и Арсенал кој заврши нерешено, 2-2. Овојпат во главна улога е помошникот судија Константин Хакидакис кој со лакт го удри левиот бек на Ливерпул, Ендрју Робертсон. Настанот...