EXCLUSIVE MK

Tag : сузана манчиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

„Знаев дека е женет и го разведов од тој брак“ – Сузана Манчиќ реши повеќе да не молчи за љубовното минато, од овие зборови ќе се шокирате

Angela
Водителката Сузана Манчиќ важеше за најатрактивна ТВ личност. И денес многу се шпекулира за нејзиниот љубовен живот, а таа еднаш ги откри сите детали кои јавноста не ги знаеше, пенесува блиц.рс. Сузана признала дека е...