EXCLUSIVE MK

Tag : тамара симов

НАСЛОВНА Шоу биз

Тара Симов ужива во бременоста: Во мини бикини го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Angela
Тара Симов е се поблиску до терминот за породување, а како што најави, таа ќе роди девојче. На својот Инстаграм профил Тара редовно споделува фотографии со својот избраник и нема проблем да покаже како уживаат...