EXCLUSIVE MK

Tag : тамара тодевска

НАСЛОВНА Шоу биз

Тамара Тодевска проговори за крајот на бракот и животот во агонија: „Живеев во кафез“

Angela
Неодамна пејачката Тамара Тодевска помина неколку дена во Белград каде преку тамошните медиуми ја промовираше својата најнова песна „Нијагара“. Секако, медиумите освен она што е ново на музички план, ги интересираше и приватноста на пејачката...