EXCLUSIVE MK

Tag : тамара ѓуриќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ОД ОПЕРАЦИОНА САЛА ВО СТУДИО – откако сите и го видоа новото лице на старлетата ја споредуваат со Аватар, додека „балоните“ ќе и пукнеа од деколтето

Angela
Српската старлета Тамара Ѓуриќ за првпат се појави пред малите екрани по операцијата која ја вознемири јавноста, а ја имаше пред неколку дена, велејќи дека сега докторите и го вратиле лицето од пред неколку години...