EXCLUSIVE MK

Tag : тања савиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Тања Савиќ се искачи на крстот на Водно од каде упати зборови кои се повеќе од емотивни – на кого ли ги посветува токму од Скопје (ФОТО)

Angela
Српската пејачка Тања Савиќ сподели фотографии од убавото Скопје и Милениумскиот крст на Водно. Пејачката на својот Инсаграм профил сподели фотографии од главниот град на Македонија, но и емотивни зборови кои се прашуваа многумина што...