EXCLUSIVE MK

Tag : тверкање

НАСЛОВНА Светот на познатите

Целиот арапски свет лут на Георгина Родригез – таа тверка ли тверка во тесни хеланки, законите и правилата не важат за семејството на Роналдо (ВИДЕО)

Angela
Георгина Родригез на својот Инстаграм се пофали дека се запишала во училиште за танц каде учи бачата, како и популарниот танц „тверкинг“. Oбјави две кратки видеа на кои вежба танцување со помош на тренер. „Неверојатна...