EXCLUSIVE MK

Tag : теа таировиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Теа Таировиќ за неа е НУЛА: Душица прима бакшиш секаде, на гради, во гаќички… (ВИДЕО)

Angela
Пејачката Душица Грабовиќ јавноста ја запамети по тоа што пред неколку години осамна видео на кое гостите за време на еден настап, балшишот и го ставаа во гаќичките додека таа пее.   View this post...
НАСЛОВНА Шоу биз

ГО РАСТРЕСЕ ЗАДНИКОТ: Теа Таировиќ во танга на настап во НОЌЕН КЛУБ (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Angela
Популарната пејачка Теа Таировиќ настапи во кафуле во провокативна комбинација, а кога почна да меша, ги остави сите без здив. Теа ги изведе своите хитови кои беа придружени со кореографија. Таировиќ уште еднаш покажа зошто...
НАСЛОВНА Шоу биз

КАКО ТЕМПИРАНА БОМБА – Теа Таировиќ мешаше со задникот пред преполн клуб, а видеото не можеше да не заврши на Тик Ток, ќе ве хипнотизира глетката (ВИДЕО)

Angela
Теа Таировиќ направи хаос на настап во еден клуб, а видео снимката од истиот се прошири со брзина на светлината. Имено, таа неодамна објави нов албум, а песните од него ги отпеа за време на...
НАСЛОВНА Шоу биз

Доктор на науки и борец за правата на Ромите: Кој е таткото на Теа Таировиќ?

Angela
Пејачката Теа Таировиќ е една од најпопуларните млади пејачки во регионот и работи напорно, а наскоро ќе го има и првиот солистички концерт. Таа се прослави на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, а често ја нарекуваат...