EXCLUSIVE MK

Tag : тенисерка

НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешната српска тенисерка гола во када во Дубаи – ги предупреди следбениците дека не е за тие со слабо срце, огромните гради едвај ги прекри со рацете (+18)

Angela
Поранешната српска тенисерка Тамара Бојаниќ им се претставува на своите следбеници во се попровокативни и поразголени изданија. Оваа атрактивна дама веќе подолго време заработува од својот профил на контроверзната апликација „Only fans“, каде објавува и...
НАСЛОВНА Останато

Прва фотографија на Ана Ивановиќ по породувањето – Вака изгледа поранешната тенисерка по третата бременост

Angela
Ана Ивановиќ пред неколку дена се породи и роди момче чие име таа и нејзиниот сопруг Бастијан Швајнштајгер сѐ уште не го откриваат, а првата фотографија по породувањето ја сподели со своите следбеници. Ана ја...
НАСЛОВНА Останато

ФОТО: Серена Вилијамс повторно бремена, го покажа трудничкиот стомак

Angela
Серена Вилијамс откри дека е бремена по втор пат покажувајќи го трудничкиот стомак на Мет Гала во Њујорк, а на настанот се појави заедно со сопругот Алексис Оханијан. Познатата тенисерка минатата година најави повлекување од...