EXCLUSIVE MK

Tag : тенисер

НАСЛОВНА Шоу биз

Цела плажа зјапаше во нејзиниот УЛТРА ОБЛИКУВАН ЗАДНИК во микро гаќички: Стана и го покажа СОВРШЕНОТО ТЕЛО од најлудите соништа на мажите

Angela
Папараците го „уловија“ познатиот тенисер Матео Беретинија во друштво на неговата девојка Мелиса на плажа во Мајами, а парот без двоумење разменуваше нежности. Меѓутоа, погледот го привлече и совршената, извајана фигура на убавата Мелиса Сато,...