EXCLUSIVE MK

Tag : теодора џехверовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ТВЕРКАШЕ СО ЗАДНИКОТ, ПА ДОБИ ЧАША ВО ГЛАВА – додека мажите се ѕвереа, очигледно љубоморна девојка предизвика хаос во преполна дискотека (ВИДЕО)

Angela
Згодната српска пејачка која е една од најбараните во моментов за забави, Теодора Џехверовиќ позиаше во долна облека и како во стилот на ангелите на Викторија сикретс си додаде крилја. Меѓу дузината воодушевувања од фановите,...
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Таа е вљубена во својот мерцедес, ама некој постојано и го краде знакот – српската пејачка на маки, ќе го продаде овој „ѕвер“

Angela
Атрактивната млада пејачка Теодора Џехверовиќ се пожали на Инстаграм дека ѝ го украле знакот „мерцедес“ од нејзиниот автомобил паркиран пред станот каде што живее. „Знаете дека сум вистински љубител на „мерцедес“, меѓутоа, знакот на моделот...
НАСЛОВНА Шоу биз

Теодора се огласи за нејзиниот порно-аудио скандал: Злосторство е тоа што ми беше направено (ВИДЕО)

Angela
Теодора Џехверовиќ ја допре актуелната тема во Амиџи шоу, кога беше вмешана во порно-аудио скандал, на кој наводно се слуша нејзиниот глас. Таа одговори на прашањето на водителот, но повторно ниту ги потврдила, ниту ги...
НАСЛОВНА Шоу биз

Џехва доживеа непријатност на сцена: Маж ја плескаше по задникот додека ја пееше ТРЕСИ ТРЕСИ- следеше ШОК РЕАКЦИЈА

Angela
Теодора Џехверовиќ се врати во Србија од луксузно патување и по кратка пауза повторно почна да настапува и веднаш доживеа непријатност. Имено, додека ја изведувала својата песна „Треси, Треси“, Џехверовиќ почнала да тверка и повикувала...
Шоу биз

(+18) Освен Теа Таировиќ и Теодора Џехверовиќ има порно видео со поранешниот, за одмаздата повеќе да боли прво е објавена фотографија!

Angela
Српската пејачка Теодора Џехверовиќ веќе некое време е жртва на уцена од поранешниот соработник кој и се заканува дека ќе објави нејзина порно снимка за да и се освети затоа што ја раскинала соработката со...
Шоу биз

ФОТО: Сите зборуваат за нејзината секс снимка, а згодната Теодора им одговори со провокативна поза ширијќи ги нозете

Angela
Пејачката Теодора Џехверовиќ се најде среде скандал кога на социјалните мрежи стана вирална аудио снимка од нејзин интимен однос. Како што пренесуваат медиумите, спорното аудио е објавено како опомена од поранешен соработник на Теодора откако...