EXCLUSIVE MK

Tag : теретана

НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца Ражнатовиќ „пука“ во тесни хеланки во теретана: Пејачката реши да се „стегне“ за 50. роденден! (ФОТО)

Angela
Фолк-дивата Цеца Ражнатовиќ за неколку дена ќе го прослави јубилејниот 50. роденден, а да изгледа вака не е само заслужна генетиката, туку и физичката активност и напорните тренинзи во теретана, кои таа често ги посетува....