EXCLUSIVE MK

Tag : тетоважа

Занимливости НАСЛОВНА

Инфлуенсерка која ги продава голите фотографии на интернет сакала тетоважа од соништата – поради тоа што го добила на раката се гушеше во солзи (ВИДЕО)

Angela
Австралиска инфлуенсерка се расплакала откако отишла во странство за да ја направи тетоважата од соништата, но не испаднала како што очекувала. Тиа Кабир (19) изјавила дека отишла на Бали за да ја направи специјалната тетоважа...