EXCLUSIVE MK

Tag : тејлор сфивт

Занимливости НАСЛОВНА

ТЕЈЛОР СВИФТ СЕ ЗАКАШЛА ПРЕД 60 ИЛЈАДИ ЛУЃЕ, А ТИЕ СЕ ЗАЛЕДИЈА ОД ЗБОРОВИТЕ ПОТОА: Боже мој дали виде некој од вас што се случи? (ВИДЕО)

Angela
Концертот на Тејлор Свифт во Чикаго пред околу 60.000 гледачи бил прекинат за момент кога инсект и влегол во устата и пејачката го проголтала. На видеото снимено од гледачите на концертот, се гледа како Тејлор...
НАСЛОВНА Светот на познатите

Заљубена и среќна: Тејлор Свифт сликана со ново момче (ФОТО)

Angela
Откако пejaчката Тејлор Свифт раскина со долгогодишното момче Џо Алвин, продолжуваат гласините за тоа која е нејзината нова љубов, а се чини дека таа веќе веројатно и не ја крие својата љубов. Имено, поп-ѕвездата е...