EXCLUSIVE MK

Tag : тик ток

Занимливости НАСЛОВНА

Тиктокерка шокирана од цените на познатото балканско летувалиште: „Лежалка плаќате 40 евра…“ (ВИДЕО)

Angela
Хвар секоја година привлекува внимание кај туристите, а цените таму годинава се навистина високи. Просечно, хрватско четиричлено семејство тешко може да си дозволи излет во Хвар, а не па неколку денови одмор. Тиктокерката Ниав се...
Занимливости НАСЛОВНА

Видеото што налути многумина: Младоженецот испраќа пораки на мобилен додека излегува од црквата со невестата

Angela
На социјалните мрежи се прошири снимка од младоженецот како зјапа во телефонот или му испраќа порака на некого веднаш по венчавката, додека тој и неговата невеста се уште ја напуштаат црквата. Како што можете да...
Занимливости НАСЛОВНА

Инфлуенсерка која ги продава голите фотографии на интернет сакала тетоважа од соништата – поради тоа што го добила на раката се гушеше во солзи (ВИДЕО)

Angela
Австралиска инфлуенсерка се расплакала откако отишла во странство за да ја направи тетоважата од соништата, но не испаднала како што очекувала. Тиа Кабир (19) изјавила дека отишла на Бали за да ја направи специјалната тетоважа...