EXCLUSIVE MK

Tag : титан

Занимливости НАСЛОВНА

(ВИДЕО) ЈУТЈУБЕР СНИМИЛ КАКО СЕ ОТВОРА И ЗАТВОРА ПОДМОРНИЦАТА „ТИТАН“ „Да ме викнеа ќе отидев и сега ќе бев мртов!“

Angela
Јутјубер под корисничко име Скуба Џејк на социјалните мрежи ја објави својата снимка од подморницата Титан на OушнГејт, во која престојувал годинава, неколку недели пред трагичната мисија. Јујтуберот и самиот требал да оди на мисија...