EXCLUSIVE MK

Tag : том круз

НАСЛОВНА Светот на познатите

Том Круз полудел по Шакира: Постојано и испраќа цвеќе, детали за новата холивудска романса

Angela
Тема број еден во пишувањата на светските медиумите се пејачката Шакира и холивудскиот актер Том Круз, кои заедно се појавија на Формула 1 трката во Мајами. -Така е, на Том Круз многу му се допаѓа...