EXCLUSIVE MK

Tag : топлес

НАСЛОВНА Шоу биз

Пејачката ги остави сите без здив: Јелена Карлеуша како од мајка родена (ВИДЕО)

Angela
Јелена Карлеуша поголемиот дел од времето го поминува во својата вила на Дедиње, а кога е убаво времето ужива на базен. Пејачката и овој пат се соблече во необичен костим за капење кој едвај и...
НАСЛОВНА Светот на познатите

Познатата пејачка објави фотографија на која позира „како од мајка родена“

Angela
„Ако никогаш не сте се туширале надвор додека сопругот се обидува да ве исплаши на секои 5 минути, не сте живееле“, порачала пејачката Пинк во описот на своите фотографии на Инстаграм. Американската пејачка Пинк ги...