EXCLUSIVE MK

Tag : три хороскопски знаци

Астрологија НАСЛОВНА

Ова се трите најемотивни хороскопски знаци, дали сте меѓу нив?

Angela
Некои луѓе прилично не изненадуваат кога ќе сфатиме дека сме имале погрешна слика за нив. Следните три хороскопски знаци на прв поглед оставаат впечаток на многу цврсти и недопирливи луѓе, но всушност тие се најемотивните...
Астрологија НАСЛОВНА

УТРЕШНИОТ ДАТУМ Е КЛУЧЕН ЗА ТРИ ЗНАКА – еве за што треба да бидат подготвени откако Меркур ќе влезе во Близнаци!

Angela
Меркур, планетата одговорна за начинот на кој комуницираме и ги решаваме секојдневните проблеми, на 11 јуни влегува во Близнаците, каде што ќе остане до 11 јули. Меркур влегува во својот владејачки знак, близнаци, и ви...