EXCLUSIVE MK

Tag : убиена

НАСЛОВНА Шоу биз

И ПУКАЛЕ ВО СРЦЕТО ДОДЕКА НЕЈЗИНИОТ СИН И СОПРУГ ГО ГЛЕДАЛЕ ПЕКОЛОТ – инфлуенсерка убиена во автомобил, причината бизарна! (ФОТО)

Angela
Фитнес инфлуенсерката е убиена пред своето семејство во наводен обид за грабеж. Луан Мурта Хардим дос Сантос Мартинс била со сопругот и нивниот двегодишен син Мигелзињо, кога осомничените пришле до нивниот семеен автомобил и отвориле...