EXCLUSIVE MK

Tag : удавено момче

НАСЛОВНА Свет

(ВИДЕО) Ова е тинејџерот кој исчезнал по скокот од брод на Бахамите: Луѓето тврдат дека на снимката во водата гледаат ајкула

Angela
Тинејџер скокнал од бродот минатата средата, а потрагата по него била сопрена во петокот. Во водата, во која момчето од Луизијана скокнало поради предизвик, се видела сенка која предизвикала шпекулации дека тинејџерот се обидел да...