EXCLUSIVE MK

Tag : фирма

НАСЛОВНА Шоу биз

Родителите на Кејт Мидлтон банкротираа со бизнисот: Должат вртоглава милионска сума на пари

Angela
Родителите на Кејт Мидлтон ја продаваат компанијата со заеми од 2,6 милиони фунти, бидејќи прогласија банкрот. Kate Middleton’s parents leave taxpayer £176k out of pocket as party business collapseshttps://t.co/NskovpZ9G7 pic.twitter.com/IyWwVnPm7c — Mirror Royal (@MirrorRoyal) May...