EXCLUSIVE MK

Tag : фламинго потпетици

НАСЛОВНА Убавина

Нов хит: „Фламинго“ потпетици речиси целосно распродадени

Angela
„Фламинго“ потпетиците од италијанскиот моден бренд „Москино“ (Moschino) се распродадоа речиси целосно, кусо време откако се појавија на пазарот. Цената на чифт од овие необични салонки е 835 евра, а судејќи според нивната официјална интернет-продавница,...