EXCLUSIVE MK

Tag : фудбалер

НАСЛОВНА Фудбал

Светски познатиот фудбалер фатен во експлицитна поза со девојката! (ФОТО 16+)

Angela
Дали атрактивната русокоса орално го задоволува своето познато момче, фудбалерот на Милан и Франција, Тео Ернандез, е главното прашање на социјалните мрежи? Папараци снимиле експлицитни сцени на јахтата на фудбалерот на Милан, Тео Ернандез. Францускиот...
НАСЛОВНА Фудбал

„Бомба“ од Франција: Се разведува еден од најпознатите парови во фудбалскиот свет

Angela
Изминатиот период донесе крај на многу врски или бракови на познатите фудбалери. Последната за која се пишува е онаа на Серхио Рамос, кој со години е заедно со Пилар Рубио, но медиумите во Шпанија велат...
НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешниот фудбалер на Реал Мадрид го напушти фудбалот – се ожени со богаташка која е 18 години постара од него и стана милионер (ФОТО)

Angela
Поранешниот талент на Реал Мадрид, Серхио Карало никогаш не успеа да го реализира својот потенцијал на фудбалските терени, но вниманието на јавноста го привлече поради една интересна приказна за неговиот брак. Карало беше талент на...