EXCLUSIVE MK

Tag : фудбалски натпревар

НАСЛОВНА Останато

Сакал да ја запроси девојката на натпревар, обезбедувањето го соборило на земја: „Вака треба да се неутрализираат сите запросувања на стадион“ (ВИДЕО)

Angela
Едно запросување на бејзбол натпревар тргнало наопаку откако момче дотрчало на стадионот и клекнало, а членовите на обезбедувањето веднаш истрчале и го собориле на земја. Инцидентот се случил во текот на бејзбол натпреварот на кој...