EXCLUSIVE MK

Tag : хајди клум

НАСЛОВНА Шоу биз

ЖЕШКА АКЦИЈА СО СОПРУГОТ НА ПЛАЖА: Хајди Клум повторно го покажа своето совршено тело (ФОТО)

Angela
Уловени се од папарацо-фотографите како страсно се бакнуваат, а Хајди изгледа најсекси досега! Хајди Клум (49) веќе 4 години е брак со Том Каулиц (33), а вљубени се како и првиот ден, што е јасно...
НАСЛОВНА Светот на познатите

САНТИМЕТАР ЈА ДЕЛЕШЕ СВЕТОТ ДА И ГИ ВИДИ ГОЛИТЕ ГРАДИ – Хајди Клум ги стаписа фоторепортерите кои не знаеја попрво каде да сликаат (ФОТО)

Angela
Иако досега видовме голем број предизвикувачки фустани на 7-от Кански фестивал, натпреварот за најпровокативно модно издание не е завршен. Доказ за тоа е фустанотшто славната манекенка Хајди Клум го носеше на премиерата на филмот The...
Шоу биз

ФОТО +18: Хајди Клум позираше топлес во танга и со зајачки уши на Велигден

Angela
Германската манекенка Хајди Клум на Инстаграм објави фотографија топлес покрај базен, а со која им ги честиташе велигденските празници на своите следбеници, но тие овој нејзин чекор не го прифатија со воодушевување. Хајди многу добро...