EXCLUSIVE MK

Tag : хелена топаловиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Хелена Топаловиќ купи бебешка количка која е вистински луксуз – ОД ЦЕНАТА ЌЕ ВИ СЕ ЗАВРТИ ВО ГЛАВАТА, просечен автомобил е поевтин (ФОТО)

Angela
Хелена Топаловиќ одбројува до породувањето, а сега на Инстаграм ја покажа количката која и ја купиле на нејзината наследничка. Имено, таа фотографирала количка од бренд чија вредност се проценува на околу 1.500 евра. Да потсетиме,...
НАСЛОВНА Шоу биз

„За идната мајка“: Ќерката на Топалко доби луксузен подарок од сопругот, еве со што се пофали

Angela
Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ – Топалко, Хелена кон средината на септември се омажи за својот избраник Драган Алексиќ. Тие двајца наскоро ќе станат родители на девојче, а ќерката на фолкерот постојано е опсипана со...
НАСЛОВНА Шоу биз

Убавата Хелена провоцира во бременоста: Го покажа стомакот, но и градите (ФОТО)

Angela
Хелена Топаловиќ, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко е бремена, а таа и нејзиниот сопруг Драган Алексиќ тајно кажале „да“ во септември 2021 година и наскоро ќе станат родители. Имено, веќе подолго време се шпекулираше...
Шоу биз

Ќерката на српскиот пејач ја крена маичката – откри дека е бремена (ФОТО)

Angela
Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ -Топалко, неодамна потврди дека е во друга состојба и дека чека бебе со сопругот Драган Алексиќ, а сега го покажа и својот нарастат стомак и тоа вторпат откако обзнани за...