EXCLUSIVE MK

Tag : холанѓанец

Занимливости НАСЛОВНА

Овој човек има повеќе од 500 деца: Поради страв од инцест, доби забрана да донира сперма

Angela
Државјанин на Холандија, кој станал татко на повеќе од 500 деца низ целиот свет преку донирање сперма, доби судска забрана да престане да донира семе на клиниките. Мажот е задолжен да им се обрати на...