EXCLUSIVE MK

Tag : хороскоп

Астрологија НАСЛОВНА

Четири најсреќни хороскопски знаци во јули 2023: Трудот на работа ќе им се исплати, а во срцето може да им се всели нов љубов

Angela
Четирите најсреќни хороскопски знаци во јули 2023 година – напорната работа може да се исплати, и во љубов и во професионален план. Според астролозите, јули ќе биде неверојатно поволен за 4 хороскопски знаци: Бик Во...
Астрологија НАСЛОВНА

Романтичен јули: Овие четири хороскопски знаци ќе пронајдат вистинската љубов ова лето

Angela
Дали сте подготвени да ги заборавите љубовните авантури и да ја започнете потрагата на вашата сродна душа ова лето… Лав Во текот на летните денови, ќе бидете уште похрабри од вообичаеното. Ќе ви биде полесно...
Астрологија НАСЛОВНА

ПРИЛИВ НА ПАРИ ЗА ЕДЕН ЗНАК: Бран на среќа за три други хороскопски знаци за време на младата месечина во Близнаци

Angela
Астролозите проценуваат дека влијанието на следната млада месечина ќе трае подолго, како и дека астролошките можности ќе бидат особено поволни за овие три знаци на зодијакот Овен Ако се чувствувате како да имате милион „прашања“...
Астрологија

Четири знаци кои ќе имаат најмногу среќа во Јуни: Ќе им цветаат рози бидејќи влегуваат во одличен животен период

Angela
Крајот на владеењето на ретроградниот Марс кон средината на месец мај, ја најави добрата вест за сите хороскопски знаци. Сепак, во јуни месец некои ќе имаат повеќе среќа од другите. Проверете дали сте меѓу нив!...
Астрологија НАСЛОВНА

Три хороскопски знаци кои ги очекува најголема среќа летово: Во љубовта ќе им цветаат рози, а пари – никогаш повеќе

Angela
Дознајте кои три знаци од хороскопот ќе имаат најмногу среќа во наредни два-три месеци – поточно летово. Астролозите веруваат дека не постои случајност – сè што ни се случува е веќе однапред „запишано“ во ѕвездите....
Астрологија НАСЛОВНА

Четрири знаци ненадјено ќе добијат пари следната недела: Еве кои

Angela
Наредната недела овие хороскопски знаци ќе имаат многу среќа со парите Венера и Марс се во Лав, па имаме желба да купуваме скапи работи – таков е астролошкиот период. Сепак, комбинацијата на планети од Бик...
Астрологија НАСЛОВНА

УТРЕШНИОТ ДАТУМ Е КЛУЧЕН ЗА ТРИ ЗНАКА – еве за што треба да бидат подготвени откако Меркур ќе влезе во Близнаци!

Angela
Меркур, планетата одговорна за начинот на кој комуницираме и ги решаваме секојдневните проблеми, на 11 јуни влегува во Близнаците, каде што ќе остане до 11 јули. Меркур влегува во својот владејачки знак, близнаци, и ви...
Астрологија НАСЛОВНА

До крајот на денот овој знак го очекува остварување на сите желби – особено овој знак ќе ја мине вечерта со саканата личност!

Angela
ОВЕН Денот е погоден за планирање на работите, грижа за сопственоста. За брзо да ги реализирате вашите желби, проценете ги вашите можности. Доцна поппландето е добро да ги минете во природа, да возите велосипед или...
Астрологија НАСЛОВНА

Меркур влегува во Близнаци: 11 јуни е клучен, а ТРИ знаци треба да да се подготват за важни разговори!

Angela
Меркур, планетата одговорна за начинот на кој комуницираме и ги решаваме секојдневните проблеми, на 11 јуни влегува во Близнаците, каде што ќе остане до 11 јули. Меркур влегува во својот владејачки знак, близнаци, и ви...
Астрологија

Како ќе ни влијае ретрограден Сатурн од 17 јуни до 4 ноември 2023 година?

Angela
Сатурн ќе ја започне својата ретроградна фаза од 17 јуни до 4 ноември 2023 година, во знакот Риби. Оваа планета поминува околу 6 месеци од годината во ретроградна фаза, но оваа фаза е особено значајна...