EXCLUSIVE MK

Tag : хрватска

Занимливости НАСЛОВНА

Тиктокерка шокирана од цените на познатото балканско летувалиште: „Лежалка плаќате 40 евра…“ (ВИДЕО)

Angela
Хвар секоја година привлекува внимание кај туристите, а цените таму годинава се навистина високи. Просечно, хрватско четиричлено семејство тешко може да си дозволи излет во Хвар, а не па неколку денови одмор. Тиктокерката Ниав се...