EXCLUSIVE MK

Tag : цреши

Исхрана

Внимателно со ВИШНИТЕ И ЦРЕШИТЕ: Ова овошје е здраво, но ако се јаде на овој начин, може да биде ОПАСНО!

Angela
Се ближи сезоната на вишни и цреши. Доколку сте љубители на ова овошје, добрата вест за вас е што можете да уживате во него бидејќи вишните се многу добри и за крвта и за детоксикација....