EXCLUSIVE MK

Tag : црна гора

НАСЛОВНА Шоу биз

Црногорците „плакнат очи“ додека „вилицата им се кочи“ од жешката Сара Јо: Пејачката на јахта во бикини со „разиграни облини“ (ВИДЕО)

Angela
Српската поп-пејачката Сара Јо отпатува на море каде ужива на јахта со нејзината најдобра пријателка Дуња Јованиќ. На патувањето не им се придружил момчето на пејачката, танчерот Жига Сотлер, но тоа не и прави никаков...