EXCLUSIVE MK

Tag : шенен деорти

НАСЛОВНА Светот на познатите

ФАНОВИТЕ СЕ ПЛАШАТ ЗА НЕА: Славната актерка објави дека ракот ѝ се проширил на мозокот

Angela
Американската глумица Шенен Доерти, можеби најпозната по улогата на Бренда во тинејџерската серија „Беверли Хилс 90210“, ги извести обожавателите дека ракот ѝ се проширил на мозокот. „На 5 јануари, скенирањето покажа метастази во мојот мозок....