EXCLUSIVE MK

Tag : јана тодоровиќ

Uncategorized

Српската пејачка поседува вистински дворец со свое езеро, но ваков автомобил се уште не сте виделе – овој „бесен ѕвер“ чини вртоглави 300.000 евра (ФОТО)

Angela
Српската пејачка Јана Тодоровиќ е една од најбогатите пејачки на естрадата според бројот на недвижности кои ги поседува таа со својот сопруг, а очигледно таа и својот сопруг се вљубеници и во бесните машини. Иако...