EXCLUSIVE MK

Tag : јахта

НАСЛОВНА Фудбал

КАКО ДА СЕ ВОЗДРЖИ КОГА Е СЕКС БОМБА – Пирло ужива на плажа со партнерката, а во еден момент во вода ја крена во раце, а потоа започна „акцијата“ (ФОТО)

Angela
Легендарниот италијанскифудбалер Андреа Пирло ужива во слободното време со својата партнерка Валентина Балдини на шпанското сонце додека е на одмор во Форментера. Поранешениот италијански репрезенативец е „уловен“на одмор со својата партнерка Валентина Балдини во Форментера,...
НАСЛОВНА Шоу биз

ТАНГА И ПОГЛЕД ОД МИЛИОН ДОЛАРИ – Георгина Родригез го засени Роналдо истакнувајќи го голиот задник среде јахта (ФОТО)

Angela
Георгина Родригез го покажа своето совршено обликувано тело на фотографии во костим за капење. Таа не можеше да одолее на убавото време, па се сончаше на јахтата, а друштво и правеше партнерот Кристијано Роналдо.  ...
НАСЛОВНА Шоу биз

МИЛИОНСКА СУМА КОЈА ЈА НЕМА НИТУ ЦЕЦА – Лепа Брена се качи на маса со чаша вино среде јахтата која ја купи во кеш за посебен повод! (ФОТО)

Angela
Пејачката Лепа Брена летува со семејството на луксузната јахта што ја купи со сопругот Боба Живојиновиќ. Тие цело лето го поминуваат крстарејќи по јадранскиот брег, а Брена неодамна сподели фотографија од јахтата на која се...
НАСЛОВНА Светот на познатите

Папараците ги „уловиле“ Џеф Безос и неговата девојка на новата јахта вредна 500 милиони долари која предизвика контроверзии

Angela
Милијардерот и сопственик на „Amazon“, Џеф Безос, и неговата девојка Лорен Санчез биле фотографирани на неговата нова суперјахта вредна половина милијарда долари. Парот бил снимен на шпанскиот брег во понеделникот, а ги фатиле во моменти...