EXCLUSIVE MK

Tag : јајца

НАСЛОВНА Шоу биз

Ана Ивановиќ објави фотографија од јајцата, а сите се чудат за една работа (ФОТО)

Angela
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ им го честиташе празникот на своите следбеници на Инстаграм. Ана Ивановиќ, која моментално е во блажена состојба, сподели фотографија со корпа со јајца, со порака: „Среќен Велигден“. Многумина забележале дека Ана...