EXCLUSIVE MK

Tag : јелена карлеуша

НАСЛОВНА Шоу биз

СЕ ВРАЌАЛ ОД ПОГРЕБ, ПА ГО ИЗРЕШЕТАЛЕ: Големата љубов на Карлеуша било ова „жестоко момче“, таа избегнала смрт за влакно – па му посветила песна (ВИДЕО)

Angela
На жестоките момци од белградскиот асфалт не можеа да им одолеат бројни познати пејачки од деведесетите, а меѓу нив е и Јелена Карлеуша, која своевремено излегуваше со Зоран Давидовиќ, попознат како Џанда. Во 1999 година,...
НАСЛОВНА Шоу биз

БЕЛГРАД ГОРИ: И на Карлеуша и е топло, пејачката само по едно „крпче“ на себе за кое пукнала 675 евра – и вие ќе гледате во делот кој најмногу се луфтира (ФОТО)

Angela
Јелена Карлеуша вчервечер се појавила во еден хотел во центарот на Белград, за да и пружи поддршка на колешката Милица Павловиќ, која во тоа време пред публиката го претставуваше албумот „Лав“. Поп-ѕвездата се појавила во...
НАСЛОВНА Шоу биз

Пејачката ги остави сите без здив: Јелена Карлеуша како од мајка родена (ВИДЕО)

Angela
Јелена Карлеуша поголемиот дел од времето го поминува во својата вила на Дедиње, а кога е убаво времето ужива на базен. Пејачката и овој пат се соблече во необичен костим за капење кој едвај и...
НАСЛОВНА Шоу биз

Со оваа диета ослабела 10 кг за два месеци: Карлеуша има топ затегнато тело, а оваа намирница не ја јаде никогаш! (ФОТО)

Angela
Еве како се храни Јелена Карлеуша и зошто нејзиното тело е топ затегнато Јелена Карлеуша е една од најатрактивните пејачки, а на нејзиното извајано тело и занесни облини и позавидуваат и најголемите светски ѕвезди. Сепак,...
НАСЛОВНА Шоу биз

Прво земете здив, па кликнете: Дали е ова најпровокативната снимка на Јелена Карлеуша? (ВИДЕО)

Angela
Поп-дивата Јелена Карлеуша уште еднаш покажа дека нејзиното тело е дар од Господ… Имено, Јелена вредно работи на албумот кој е при крајот, па не е тешко да се забележи дека никогаш подобро не изгледала,...
НАСЛОВНА Шоу биз

ХИТ ВИДЕО: Водителката Сања Маринковиќ избега како „ѓавол од темјан“ кога ја виде Јелена Карлеуша

Angela
На социјалните мрежи се појави хит видео од настан во главниот град на Србија на кое е снимена реакцијата на водителката Сања Маринковиќ кога ја здогледа Јелена Карлеуша. На настан во Белград кој се одржа...
НАСЛОВНА Шоу биз

КАКО ДА Е ГОЛА – Карлеуша во хеланки од 4.500 долари, но кога се сврти како да немаше облека на себе, ќе подзинете и од глетката во градите (ФОТО)

Angela
Пејачката Јелена Карлеуша ја воодушеви јавноста со својот стајлинг појавувајќи се на роденденската забава на магазинот „Стори“ која се одржа вчера во Белград. Во прв план секако беа нејзините бујни гради, но и големо внимание...
НАСЛОВНА Шоу биз

КАРЛЕУША ВО ФУСТАН ОД 10 ЕВРА – и тоа како ќе зумирате да се уверите дека не носи гаќички, од глетката ќе ви се заврти во умот (ФОТО)

Angela
Пејачката Јелена Карлеуша објави серија провокативни слики во фустан од латекс. Пејачката Јелена Карлеуша последните денови на социјалните мрежи војува со Светлана Цеца Ражнатовиќ, односно медиумите кои ја нарекуваат „ најголемата балканска ѕвезда “, односно...
НАСЛОВНА Шоу биз

СЕ ЈАВИ И КАРЛЕУША ПО ТРАГЕДИЈАТА ВО БЕЛГРАД: „Ова е предупредување за сите нас“ (ФОТО)

Angela
Трагедијата што се случи вчера во Белград, во која момче уби девет лица на училиште, меѓу кои осум деца, ја остави јавноста во шок. По тој повод се огласи и Јелена Карлеуша која испрати навистина...
Uncategorized

ОД ПОЗАДИ КАКО ДА НЕМА НИШТО – Карлеуша позираше во бикини во Дубаи, а атрибутите едвај се воздржаа да не излезат на виделина (ФОТО)

Angela
Поп ѕвездата Јелена Карлеуша во моментов е во Дубаи каде ужива на топлото сонце и плажата заедно со своите две ќерки и тетката. Таа е сместена во најлуксузниот хотел каде за седум вечери на ова...