EXCLUSIVE MK

Tag : јелена томашевиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

СЕ ПОЈАВИ ПРВПАТ ПО СЕМЕЈНАТА ТРАГЕДИЈА – Јелена Томашевиќ во црнина од глава до пети, но еден детаљ на нејзината облека откри сѐ (ФОТО)

Angela
Пејачката Јелена Томашевиќ за првпат се појави во јавноста по семејната трагедија. Имено пејачката по загубата на својот татко само пред неколку дена, се појави  на доделување на едни музички награди во Србија. Таа за...
НАСЛОВНА Шоу биз

ТРАГЕДИЈА ВО ДОМОТ НА ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЌ – пејачката ја загуби личноста која и беше потпора во животот! (ФОТО)

Angela
Пејачката Јелена Томашевиќ доживеа голема загуба во семејството. Почина нејзиниот татко Драган, за кој често зборуваше во медиумите, а пејачката се прости со трогателна порака на социјалните мрежи, наведувајќи дека веќе неколку дена се обидува...