EXCLUSIVE MK

Tag : јована јеремиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Контроверзната водителка не престанува да се бламира: Јована Јеремиќ доби бизарен напад на смеа среде разговор (ВИДЕО)

Angela
Водителката Јована Јеремиќ која секој викенд во „Ново викенд утро“ на ТВ Пинк ги изненадува гледачите со необични комбинации, сега ги шокираше сите, вклучително и гостите во студиото. Имено, во еден момент додека гостинот зборуваше,...
НАСЛОВНА Шоу биз

Мешаше со колковите, па направи шпага: Јована Јеремиќ откри дел од својата песна „Ролекс“ (ВИДЕО)

Angela
Водителката Јована Јеремиќ откри како звучи нејзината прва песна наречена „Ролекс“ и покажа дел од кореографијата што го придружува нејзиниот иден хит. Таа објави дел од песната на Инстаграм, а премиерата ја најави во емисијата...
НАСЛОВНА Шоу биз

Вака тверка, меша и ниша со колкови водителката на утринската програма: Јована Јеремиќ во ултра кус „минич“ ги покажа телесно-танцувачките квалитети

Angela
Откако ја водеше Утринската програма во ултра кусо мини фустанче и длабоко деколте, контроверзната Јована Јеремиќ ги покажа телесно-танцувачките квалитети. Дека не и недостасува енергија и стил за да го истакне сиот свој сексапил, русокосата...
Шоу биз

На гостите им беше незгодно од глетката, па се препотија – црна чипка ѕирна од кусото фустанче на Јована Јеремиќ, водителката пожешка од било кога (ФОТО)

Angela
Јована Јеремиќ вложува многу во својот стајлинг за своите појавувања каде и да оди. Сепак, таа најмногу размислува за облеката за утринската програма што ја води за време на викендите, а денес ги воодушеви сите...