EXCLUSIVE MK

Tag : јована јоксимовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Нема да ви се верува колку чини „Ролексот“ на Јована Јоксимовиќ – украсен со дијаманти и злато

Angela
Водителката Јована Јоксимовиќ важи за една од најстилизираните жени на малите екрани во Србија. Таа речиси никогаш не греши кога се модата и стилот во прашање, а овој пат покрај нејзиниот изглед внимание привлече и...