EXCLUSIVE MK

Tag : џани

НАСЛОВНА Шоу биз

Џани го ожени синот, но наместо во невестата сите гледаа во неговата сопруга – нејзиното деколте „пукна“ пред папараците, па го прикриваше со раце цело време (ФОТО)

Angela
Српскиот пејач Радиша Трајковиќ Џани го ожени помладиот син Марко пред две години, но за вчера беше закажано црковната венчавка како и свадбата во ресторан со речиси целата естрада. Граѓанскиот брак се случил во декември...