EXCLUSIVE MK

Tag : џенифер лопез

НАСЛОВНА Светот на познатите

Џеј Ло и Бен Афлек се подновија: Купија вила со 12 спални соби и 24 бањи (ВИДЕО)

Angela
Славната двојка Џенифер Лопез и Бен Афлек во средата купија нов дом во Калифорнија за 60 милиони долари. По речиси две години потрага по совршен дом, парот решил да купи имот од 3.530 квадратни метри...
НАСЛОВНА Светот на познатите

ВИДЕО: Бен Афлек бесно ја треска вратата, за новата снимка со Џеј Ло сите зборуваат

Angela
На Твитер се појави видео од Џенифер Лопез и Бен Афлек кое предизвика многу реакции, а обожавателите се прашуваат дали повторно се скарале или актерот само им се лути на папараците. Џенифер Лопез и Бен...
НАСЛОВНА Светот на познатите

Џенифер Лопез си го покажа лицето без грамче шминка: Преубава е! (ФОТО)

Angela
53-годишната Џенифер Лопез на страницата на својот козметички бренд објави видео во кое се појавува без шминка. Пејачката детално им кажа на претплатниците каква козметика користи за да постигне ефект на сјајна кожа. Прво, ѕвездата...
НАСЛОВНА Шоу биз

Бен Афлек ја откри тајната на добриот изглед на Џенифер Лопез: Една работа никогаш не прескокнува

Angela
Најпознатиот пар на светот Џенифер Лопез и Бен Афлек наскоро ќе ја прослават првата годишнина од бракот. Светските ѕвезди не кријат колку се вљубени еден во друг, па затоа често во јавноста може да се...