EXCLUSIVE MK

Tag : џерард пике

НАСЛОВНА Фудбал

Пике запуштен и со некој килограм вишок стигна во Мајами да ги види Шакира и децата (ВИДЕО)

Angela
Поранешниот фудбалер на Барселона Џерард Пике, ги загрижи фановите со неговиот запуштен изглед и вишокот килограми. Тој беше виден на аеродром во Мајами, каде дојде да ги види децата и Шакира кои на почетокот на...