EXCLUSIVE MK

Tag : џереми мекс

НАСЛОВНА Шоу биз

Затвореникот по кого полудеа жените имал тешко детство, ова се траумите кои морал да ги преживува секој ден

Angela
Кога беше уапсен жените се прашуваа кој е и како изгледа најзгодниот робијаш на светот, а Џереми Мекс го даде одговорот. Џереми Мекс (39) важи за најпосакуваниот и најпознатиот робијаш на светот којшто има неверојатна...