EXCLUSIVE MK

Tag : џеј рамадановски

НАСЛОВНА Шоу биз

(ФОТО) Ќерката на Џеј Рамадановски сподели убави вести: По свадбата, има нешто ново

Angela
Ќерката на легендарниот Џеј Рамадановски, Марија Рамадановски по венчавката ги спакува куферите и заедно со сопругот го напушти Белград. Заминаа на заслужен меден месец, а магичната локација што ја избраа го одзема здивот. Таа се...