EXCLUSIVE MK

Tag : џони деп

НАСЛОВНА Шоу биз

Амбер конечно му исплати милион долари на Џони Деп, еве на што актерот ќе ги потроши парите

Angela
Актерот Џони Деп откри дека ќе ги потроши парите од спогодбата со неговата поранешна сопруга Амбер Херд на пет различни добротворни организации. Херд конечно му плати на актерот од Пиратите од Карибите 1 милион долари...
НАСЛОВНА Светот на познатите

ГО ЗГРОЗИ СВЕТОТ СО РАСИПАНИТЕ ЗАБИ – што се случува со жолтите заби на славниот актер Џони Деп, „едноставно глетката ми го уништи расположението“ (ФОТО)

Angela
Славниот актер Џони Деп беше во центарот на вниманието на фестивалот во Кан и тоа не само поради улогата во филмот „Jeanne Du Barry“. Фотографиите од актерот како шета по црвениот тепих во вторникот брзо...