EXCLUSIVE MK

Tag : џон леџенд

НАСЛОВНА Шоу биз

Криси Тајген и Џон Леџенд добија син пет месеци по раѓањето на ќерката

Angela
Парот ги изненади следбениците со објава на Инстаграм во која открија дека се родил нивниот син Врен Александар, само пет месеци откако Криси ја роди ќерката Ести.   View this post on Instagram   A...