EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА Светот на познатите

Teлохранителот на Аркан : Жељко е жив, го проверив гробот со детектор за метал, не реагираше

Милош Петковиќ, викан Дафина, кој долги години беше телохранител на Жељко Ражнатовиќ тврди дека Аркан е жив.Тој ова тврдење го докажува со тоа што ставил детектор за метал на гробот на Аркан и немало никаква рекација и оти било невозможно командантот да биде закопан без злато на него. Дафина е убеден дека Аркан е во Јужна Америка или на Кипар.

Позајмив детектор за метал и на длабочина од 2,5 метри на гробот на Аркан не открива метал. Отидов кај луѓето што ги прават тие споменици и го пробав таму и металните регистри таму. Продолжувам на вториот гроб и металот е регистриран таму.Сè уште тврдам дека Аркан не е убиен. Па, невозможно е да го закопаат без ништо. Не е можно.Аркан сега мора да е дебел, бидејќи не се движи како порано. Се сомневам дека е во Јужна Америка. Мислам дека сите сега зборуваат дека Аркан е на Кипар за да избега од Јужна Америка.Половина од единицата верува дека е жив, половина од единицата мисли дека е убиен. А каде е сликата од трупот на Аркан? Дури и ги прашав моите пријатели од канцеларијата и тие немаат. Хрватската разузнавачка служба би дала милион само за да може да погледне под плочата дали е таму Аркан-објаснува телохранителот.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Шабан го убија два часа откако проговори за врската со Цеца (ФОТО)

Angela

Мажите имаат повеќе корист од бракот отколку жените?

Angela

Два хороскопски знака кои формираат најлош астро-пар

Angela